KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656128
nr 1365 6128
Oidentifierad konstnär. Sandström, Kondorklippan Sarek. Signerad, daterad 1962. Olja på duk, 63x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:22:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)